Графік роботи:
Пн - Нд: 10:00 - 20:00

Ваш кошик покупок ще порожній!

Всього: 0,00 ₴

Колапс. Чому одні суспільства занепадають, а інші успішно розвиваються

Інші зображення

Колапс. Чому одні суспільства занепадають, а інші успішно розвиваються

Залишіть відгук про цей товар першими

Наявність: Відсутній на складі

382,00 ₴

Короткий огляд

Collapse. How Societies Choose

Додаткова інформація

Автор Джаред Даймонд
Видавництво КМ-Букс
Артикул Кас00056568
Кількість сторінок 688
Рік видавництва 2019
Мова Українська
ISBN 978-966-948-010-1
Папір Офсетний папір
Тип друку Чорно-білий друк
Обкладинка Тверда
Вага 0.0000
Формат 165x235 мм

Деталі

 • Автор книги - лауреат Пулітцерівської премії за книгу "Зброя, мікроби і сталь".
 • Книгу "Зброя, мікроби і сталь" було обрано та закуплено для бібліотек у 2018 році.
 • Експерти визнали книгу "Зброя, мікроби і сталь" як таку, що заслуговує на першочергову увагу!
 • Певним чином "Колапс" є продовженням книги "Зброя, мікроби і сталь" - тут пояснюється, що саме призводить суспільства до занепаду і загибелі.

 • Нас немов магнітом притягують монументальні руїни, що їх залишили по собі цивілізації минулого, вабить їхня видовищна краса і таємниці, які в них криються. Масштаб руїн свідчить про багатство й могутність тих, хто їх споруджував. Однак чому пішли у небуття не лише ті, хто будував ці споруди, а й власне суспільства, до яких вони належали? Куди зникли цілі народи? Якщо подалися геть, то куди і чому? Чи не загинули вони жахливою смертю? За цією романтичною таємницею не дає спокою бентежна думка: а чи не може схожа доля спіткати сучасне суспільство? Автор книги не лише пропонує новий погляд на історію, причини розквіту та занепаду давніх культур, а й окреслює виклики і загрози, які невпинно постають перед сучасною цивілізацією, та можливі шляхи їх усунення.

  Наукове редагування книги - Тимофій Брік, д-р філософії в галузі економічної історії, викладач Київської школи економіки.

  "Колапс" - науково-популярна книга американського еволюційного біолога Джареда Даймонда, в якій досліджуються причини занепаду людських суспільств. Професор географії та фізіології Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі Джаред Даймонд є автором світових інтелектуальних бестселерів. У 1998 році Даймонд отримав Пуліцерівську премію за книгу "Зброя, мікроби і сталь", яка була присвячена аналізу причин успіху тих чи інших суспільств. Певним чином "Колапс" є її продовженням - тут пояснюється, що саме призводить суспільства до занепаду і загибелі. Даймонд спочатку ретельно досліджує причини занепаду стародавніх культур - суспільства острова Пасхи, поселень вікінгів у Гренландії, індійців Майя в Америці тощо, а потім переконливо доводить, що багато з сучасних суспільств, передусім Китай і Північна Америка, стоять на роздоріжжі і в недалекому майбутньому повинні вирішити для себе, хочуть вони існувати чи готові загинути. Як і у "Зброї, мікробах і сталі", він спростовує етноцентричні пояснення розглянутих колапсів, а натомість зосереджує увагу на екологічних чинниках.

 • Світовий бестселер!
 • У 2010 році на National Geographic вийшов документальний фільм Collapse, заснований на книзі Даймонда.

 • "Мабуть, найбільшим талантом Даймонда є його вміння писати про геополітичні та екологічні проблеми не лише пізнавально, а й вельми цікаво". - The Seattle Times.

  "Колапс" містить оптимістичні тези. Можливо, з допомогою Даймонда ми зможемо чіткіше побачити наші проблеми ще до того, як зрубаємо останню пальму". - Time.

  Джаред Даймонд - професор географії в Каліфорнійському університеті, Лос-Анджелес. Він почав свою наукову кар'єру в галузі фізіології і розширив свою спеціалізацію у сферу еволюційної біології та біогеографії. Серед його численних нагород - Національна наукова медаль США, премія Тайлера за досягнення в галузі охорони навколишнього середовища, Міжнародна премія "Космос", стипендія Фонду МакАртура.
  Читати повністю

  Відгуки клієнтів

  Напишіть власний відгук

  You're reviewing: Колапс. Чому одні суспільства занепадають, а інші успішно розвиваються

  Як мені оцінити цей продукт? *

    1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
  Оцінка

  Теги товарів

  Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .