График работы:
Пн - Вс: 10:00 - 20:00

Ваша корзина покупок пуста.

Итого: 0,00 ₴

Історія Львова

Больше изображений

Історія Львова

Добавить отзыв

Доступность: Есть в наличии

36 000,00 ₴

Дополнительная информация

Автор Нет
Издательство Красовицький Е.А. ФОП
Артикул Кас00059284
Язык Украинский
Обложка Кожаная

Подробности

 Львів — одне із найдавніших міст України, яке у 2006 році відзначило своє 750-річчя. Його історичний центр занесено до списку світової спадщини ЮНЕСКО. У місті, що визнано культурною столицею країни, знаходиться найбільша кількість пам`яток архітектури в Україні.
Це видання повно та яскраво відображає історію Львова за період від першої літописної згадки про місто Лева (1256) до початку XXI ст. Книгу, що складається з 3 томів, доповнюють унікальні репродукції гравюр, ікон, малюнків, численні архівні та сучасні фото, бібліографія, а також іменні показчики до кожного тому.

Видання «Історія Львова» є нумерованим екземпляром коллекційного накладу, виданого видавництвом «Фоліо». Колір книги - зелений. Оправу книги виготовлено в друкарні видавництва «Фоліо». Використано натуральну шкіру «Наппа», виробництво Україна. Бумага Corolla Book premium white, виробництво Італія. Оздоблено тисненням блінтовим та золотою фольгою. Лакована наклейка. Шовкове лясе. Коллекційна оправа ручної роботи. Формат книги 60х90 1/8. Загальний наклад 100 примірників.

Читать полностью

Отзывы пользователей

Напишите ваш собственный отзыв

Вы пишете отзыв на товар: Історія Львова

Как вы оцениваете этот товар? *

  1 звезда 2 звезды 3 звезды 4 звезды 5 звёзд
Оценка

Метки товара

Используйте пробелы для отделения меток. Используйте одинарные кавычки (') для фраз.