Графік роботи:
Пн - Нд: 10:00 - 20:00

Ваш кошик покупок ще порожній!

Всього: 0,00 ₴

Подарункова книга

 Універсальним подарунком до будь-якого свята завжди вважалась книга. Як невичерпне джерело натхнення й культурного багатства.  Звісно, книга цінна внутрішнім наповненням, котре можна підібрати відповідно до особистісних характеристик людини, її смаків, захоплень та професії.  Книги в шкіряній палітурці – це гарне оформлення яке стане безпрограшною домінантою при виборі книги, що справить перше враження. Такий подарунок є справжнім витвором мистецтва, що міститиме в собі історичну й духовну цінність.  Тож книга стане для вас чудовим рішенням, як подарунок – чоловікові, дівчині, подрузі чи керівнику. Прекрасний асортимент колекційних книг різних за тематикою і видами ви можете знайти в інтернет – магазині syaivobooks.com.ua

 Якщо ви вирішили купити подарункові книги,  ви не помилились з вибором. Такі подарунки завжди вважались ексклюзивом, котрий зможе зацікавити, навіть, тих людей, що не є поціновувачами книги загалом, адже їх просто приємно тримати в руках й розглядати. Це можуть бути енциклопедій про зброю, спорт, благородні алкогольні напої; атласи, каталоги живопису й мистецтва.

 Шкіряні книги ручної роботи представлені у нас є результатом спільної роботи талановитих художників, професійних технологів та майстрів з великим досвідом. Позолота, напилення, тиснення, ілюстрації, шрифт – все виконано з майстерністю, котрі зможуть  задовольнити бажання  найвибагливіших клієнтів, котрі цінують якість в деталях та обирають подарункові книги.

 В нашому інтернет – магазині ви зможете знайти подарункові видання книг – художньої, класичної прози та поезії,  біографії величних постатей, літературу – психологічного, релігійно-духовного спрямування, про бізнес, та інші. А також сувеніри  у вигляді Ікон Святих, знаки Зодіаку в рамкових оправах з позолотою  чи срібні, з камінням Swarovski, виконані в елегантному стилі - стануть прекрасним жестом уваги й підкреслять ваш оригінальний підхід до вибору подарунку.