Графік роботи:
Пн - Нд: 10:00 - 20:00

Ваш кошик покупок ще порожній!

Всього: 0,00 ₴

Ікони

Таблиця  Список 

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Таблиця  Список 

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Купити ікону - Київ

Будь-яка православна церква зберігає в своїх стінах безліч ікон з образами святих. Під час церковних богослужінь ікони грають не менш важливу роль як і молитва.
Ікона - це образ який несе в собі дух святих і допомагає віруючим знайти душевний спокій, попросити допомоги у Святих або зробити сповідь. Придбати одну з християнських реліквій можна не тільки в церкві, але і в інтернет-магазині для облаштування особистого духовного куточка, вівтаря або автомобіля.
На сторінках нашого сайту представлені ікони як недорогі так і ексклюзивні: в позолоті, з срібла або інкрустовані каменями Swarovski.

Перш за все перед тим як зробити покупку подумайте яка ікона Вам потрібна (ікона Божої Матері, ікона Семистрільна або інші ікони святих). Адже це буде не просто прикраса вашого будинку або вівтаря, а й даватиме надію в скрутних життєвих ситуаціях, і допомагати йти по життю з чистою душею.
Вирішіть з якого матеріалу буде складатися реліквія і якого вона буде розміру.
У цьому розділі ви знайдете ікони і їх значення описане всередині товару.

Подарункові ікони

Добре оформлена ікона може служити в якості дорого і статусного подарунка.
Якщо ваші близькі покликали вас на весілля, хорошим подарунком будуть вінчальні ікони які часто використовують в церковних обрядах одруження.
Іменні ікони відмінний подарунок на день народження або будь-яке інше свято, тому що ви даруєте людині свою турботу і особистого ангела-хранителя.
Під час поїздок або подорожей на автомобілі ікона захистить в дорозі від непередбачуваних ситуацій і неприємностей.

Чудотворні ікони в інтернет-магазині «Сяйво книги» з доставкою в будь-яку точку України.