Графік роботи:
Пн - Нд: 10:00 - 20:00

Ваш кошик покупок ще порожній!

Всього: 0,00 ₴

Книги про Україну

Таблиця  Список 

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця  Список 

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Подарункове видання книг про Україну

У книжковому інтернет-магазині «Сяйво книги» представлені подарункові книги про Україну. Тримаючи в руках видання в шкіряній палітурці і читаючи старовинні літописи вам буде приємно перейнятися духом історії України. Наші фахівці зібрали для вас найцінніші екземпляри несучі дух історії, загадок і міфів про нашу з вами Батьківщину. У цьому розділі ви знайдете топографії українських міст, історичні факти різних областей нашої держави таких як: Поділля, Волинь, Полтава і полтавська губернія, Одеси і тд.

Доля українського народу була не легкою, було багато гучних перемог і програшів, але наш народ переборов всі негаразди на шляху до своєї свободи і незалежності, рідкісні книги нашого магазину допоможуть дізнатися про всі труднощі того часу.

Ексклюзивні книги

Якщо ви хочете піднести книгу в подарунок людині який захоплюється історією, культурою, традиціями українського народу, то безсумнівно купити подарункові книги про Україну буде чудовим рішенням. На полицях книгарні зібрані розповіді про древніх слов'ян, волелюбних козаків, могутніх Гетьманів і князів які міняли нашу країну.

Книга в шкіряній палітурці про Україну - чудовий подарунок для патріотів, національно свідомих громадян, гостей і цінителів краси країни.