Графік роботи:
Пн - Нд: 10:00 - 20:00

Ваш кошик покупок ще порожній!

Всього: 0,00 ₴

Мудрість і афоризми

Таблиця  Список 

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Таблиця  Список 

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Купити подарункові книги з розділу "Мудрість і афоризми" по кращим цінам

Всі ми схильні до роздумів, але історія людства завжди дарувала людей з особливим мисленням. Думки великих людей спонукали народ слідувати їхньому світогляду і вчитися. Цих людей називають великими не просто так, багато ставали царями і воєначальниками, ті хто бачив світ інакше і намагалися приборкати незвідане, міняли хід розвитку цивілізацій, це були великі вчені і винахідники. В цьому розділі книжкового інтернет-магазину syaivobooks.com.ua особливою увагою наділені великі філософи. Мудрість життя цих людей мала вплив на розум і світогляд, роздуми записані в книгах зачіпають політику і соціум, культуру і естетичні погляди кожного з нас. Їх філософські думки дійшли до нас в таких видах письмового мистецтва як афоризми і притчі.

Афоризми - це короткі висловлювання несуть глибокий сенс і пробуджують в читача конкретну емоцію. Ці крилаті фрази дивують своєю влучністю, в тексті автор не намагається нічого довести, аргументувати, їх мета сформувати у читача конкретну думку своїм оригінальним і в той же час несподіваним формулюванням. Не дарма багато цитують авторів, адже часом, парою трійкою слів можна домогтися більшого ефекту ніж довгими висловлюваннями.

Притчі - це розповіді які несуть у собі мораль подану в алегоричній формі. В притчах немає уточнень, в них автор нічого не доводить, сам текст несе в собі великий сенс який чіпляє за душу. Текст притчі не намагається нас нічому вчити, вона на підсвідомому рівні зачіпає моральні якості кожного з нас і змушує задуматися про ті чи інші речі і вчинки.