Графік роботи:
Пн - Нд: 10:00 - 20:00

Ваш кошик покупок ще порожній!

Всього: 0,00 ₴

Релігія і духовність

Таблиця  Список 

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Таблиця  Список 

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Духовна література

Розділ духовної літератури зберігає книги які розкривають духовний світ і таємне багатство найдавніших релігій світу. Релігійні вчення і заповіді первісних вірувань передавалися з вуст в вуста, а з появою писемності духовні наставники усвідомили в необхідності закріпити свої вчення в книгах. Так з'явилася релігійна література, в якій зберігаються віровчення і міфи давніх часів що дійшли до нас. Згодом особливі, по-справжньому цінні та глибокі релігійні книги, набули статусу святості в очах прихильників тієї чи іншої релігії, вони стали священними.
Так в різних куточках світу з'явилися: Коран, Тора, Біблія, Талмуд, Веди та інші книги. Книжковому інтернет-магазині «Сяйво книги» є всі ці цінні книги.

Православні книги

Православна книга. Чим вони відрізняються від інших? Про це вам розкажуть автори цих книг, як правило, це служителі віри або монахи, або ж богослови, авторитетні в православному світі. Про православність може написати кожен, але написати православну книгу, не змінюючи суті правовірності зможуть тільки по істині віддані Духу Божому.

Релігії світу

Коран - священна книга для мусульман, що містить одкровення Божі, які були послані пророку Мухаммеду.

Талмуд - збірник єврейської релігійної літератури, що складалася з IV ст. до н.е. по V ст. н.е. Століттями початковий зміст Талмуда передавався від батьків до дітей в усній формі. Тому на відміну від Старого завіту, який називали писаним законом. Талмуд називали усним законом.

Біблія - ​​збори стародавніх писань, канонизированное в іудаїзмі і християнстві як Священного тексту. Визнаючи тим і іншим частина Біблії, отримала у християн назву Старий Заповіт, інша частина, що визнається тільки ними, називається Новий завіт. Християни вірять що заповіт (містичний договір або союз), укладений Богом з одним народом (євреями), змінений завдяки появі Ісуса Христа Новим завітом, укладеним вже з усіма народами світу.

Так як релігія в Україні займає далеко не останнє місце в книжковому магазині «Сяйво книги» можна купити біблію в шкіряній палітурці і дерев'яному обрамлення, собі або на подарунок.