Графік роботи:
Пн - Нд: 10:00 - 20:00

Ваш кошик покупок ще порожній!

Всього: 0,00 ₴

Україна - козацька держава

Інші зображення

Україна - козацька держава

Залишіть відгук про цей товар першими

Наявність: Відсутній на складі

15 000,00 ₴

Короткий огляд

Унікальна книга для справжніх українських патріотів.
Містить 5 175 ілюстрацій.

Додаткова інформація

Автор Володимир Недяк
Видавництво Фоліант
Артикул Кас00057185
Кількість сторінок 1215
Рік видавництва 2019
Мова Українська
ISBN 966-9584-16-7
Папір Мелований папір
Тип друку Кольоровий друк
Обкладинка Шкіряна
Формат 300х400 мм

Деталі

Книга побачила світ наприкінці 2004 року. Підготовка видання тривала майже 6 років. Упорядник-укладач Недяк Володимир Володимирович згуртував довкола величезного проекту понад 60 вчених, зібрав величезний ілюстративний матеріал, з різних музеїв, сховищ, приватних колекцій. Було досліджено тисячі предметів матеріальної культури козацької доби, проведено фотозйомку у музеях України, Польщі, Росії, приватних збірках тощо.

Дане видання можна розглядати як унікальну енциклопедію українського козацтва, де з правдивих сучасних наукових орієнтацій розкривається багатогранний об’ємний процес тогочасного життя ХVI-XVIII ст.ст. Книга містить 78 наукових нарисів, що розкривають історію українського козацтва від становлення і до наших днів, його роль у боротьбі за волю і створення української державності.

Видання за обсягом і повнотою досліджень предметів матеріальної культури є унікальним і неповторним. Наукові розділи, присвячені архітектурі, малярству, золотарству, декоративно ужитковому мистецтву всебічно розкривають духовний розквіт українського народу в часи козацької України та пересвідчують, що вона була країною європейської культури із самобутньою духовно-мистецькою сутністю.

Видання містить 5175 світлин із оригіналів документів, стародруків, рукописів, гравюр, картин, історичних мап і музейних експонатів, пам'ятників архітектури та природних ландшафтів.

Читати повністю

Відгуки клієнтів

Напишіть власний відгук

You're reviewing: Україна - козацька держава

Як мені оцінити цей продукт? *

  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Оцінка

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .